csende

Novinky

PF 2018

PF 2018

Vážení zákazníci,

 

děkujeme mnohokrát za Vaši spolupráci v uplynulém roce a přejeme Vám klidné a příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů, jak osobních tak i pracovních, v novém roce 2018.

 

Váš kolektiv MERLIN-PLUS spol. s r.o.

zobrazit více

1.12.2017 bude omezená pracovní doba

1.12.2017 bude omezená pracovní doba

Pozor! V pátek 1.12.2017 bude v naší podnikové prodejně a v servisu otevřeno pouze do 11:30!!!

Děkujeme za pochopení.

 

zobrazit více

Škrabka jako DÁREK

Škrabka jako DÁREK

Připravte se na krutou zimu! :)

Praktická škrabka se smetáčkem ke každému sudu (60L nebo 200L) jako dárek!!!

zobrazit více

Zimní produkty

Zimní produkty

Všechno co vaše auto v zimě potřebuje najdete v naší podnikové prodejně v Hruškách u Břeclavi:

  • Chladící kapaliny
  • Zimní ostřikovače
  • Aditiva
  • Přípravky proti zamrzání
  • Rozmrazovače
  • Škrabky
  • Stěrače
  • A mnoho dalšího...

zobrazit více

Příprava na zimu

Příprava na zimu

Zima se nezadržitelně blíží a všichni se určitě někdy setkali s nějakým problémem spojeným s tímto obdobím. Ať už to byla zamrzlá kapalina do ostřikovačů, zamrzlý zámek u auta, nebo potíže se startováním z důvodu špatné baterie.

Nenechte tento rok nic náhodě a nechte si své vozidlo zkontrolovat v našem autoservisu, kde vám naši mechanici rádi poradí, co je potřeba před zimou vyměnit nebo doplnit!

zobrazit více

ASTON MARTIN RACING

ASTON MARTIN RACING

Společnost TOTAL, jíž jsme dlouholetým autorizovaným distributorem, je sponzorem závodního týmu ASTON MARTIN RACING. Díky tomu jsme pro vás získalI několik málo kusů limitované edice oblečení týmu ASTON MARTIN RACING, které se teď chystáme rozdat mezi vás, naše věrné zákazníky.

zobrazit více

ACEA C5

ACEA C5

Nové normy ACEA se vydávají zhruba každé dva roky. Vždy se dočkáme několika menších či větších změn a zpřísnění požadavků na kvalitu motorových olejů. Většinou se jedná hlavně o čistotu vznětových a zážehových motorů, snižování opotřebení a snižování spotřeby paliva. Spotřeba paliva je asi nejsledovanějším kritériem i výrobců automobilů, protože těm snižování spotřeby pomáhá i snižovat emise CO2, na které jsou kladeny čím dál větší nároky.

zobrazit více

Oleje s nízkou viskozitou

Oleje s nízkou viskozitou

V současné době je trendem snižování viskozity olejů a tím dosahování i nižší spotřeby paliva moderních motorů. Poslední novinkou je přidání třídy SAE 20 a pod ní ještě také třídy 16, 12 a dokonce i 8. V nabídce výrobců olejů se tak objevují už i oleje s označením 0W-16.

zobrazit více

Správný výběr motorového oleje

Správný výběr motorového oleje

I když někteří řidiči se fungováním svého vozu moc nezabývají a veškerá jejich starost končí u dveří servisu kam auto zavezou, měli by být i tak schopni pro svůj vůz vybrat správný olej. Nové a moderní motory s nižším třením mohou totiž mít přirozenou spotřebu oleje a při prodloužených servisních intervalech se doplňování oleje může stát nutností.

zobrazit více